Galavia Esenevler Sitesi

Yeni Finans Merkezi’nin yanıbaşında, güvenlikli, konforlu, beklentilerinizin tümünü karşılayacak gerçek bir konut projesi. Burada yaşamak size iyi gelecek.

  • Toplam Daire 168
  • Proje Alanı 4266m2
  • Peyzaj Alanı 3100m2
Aracınız Güvende

Aracınız Güvende! Her daire için belirlenmiş özel otopark alanları ile park yeri aramak zorunda kalmayacak, aracınızdan indikten hemen sonra asansörle evinize ulaşabileceksiniz. Kapalı otoparkınızda aracınız da sizin gibi güvende olacak.

Nezih, Eşsiz Yaşam

İçinizi Ferahlatan Alanlar! Hem şehrin içinde olup, hem de çocuklarınızın yeşillikler içinde güvenle ve özgürce oynayabileceği, sevdiklerinizle huzur içinde yaşayabileceğiniz bir ev hayal ettik ve bu hayalle inşa ettik. Burada belki bir akşam sizin için hazırlanmış dinlenme alanlarında oturarak sohbet edebilir, belki bir sabah yeşillikler içinde kahvenizi yudumlayarak güne başlayabilirsiniz

Üst Düzey Güvenlik

Üst Düzey Güzenlik! Tek noktadan giriş-çıkış sistemi, 7/24 özel güvenliği, site içerisindeki geniş kapsamlı kamera sistemi ile siz ve sevdikleriniz, her an kendinizi güvende hissedeceksiniz. Çocuklarınız için ekstra artırılmış güvenlik hizmeti ile sitenin oyun alanlarında, bahçelerinde eğlenebilir, keyifle vakit geçirebilirler.

Ada Manzarası

Sabah kahvaltılarınızı evinizden çıkmadan adalar manzarasına karşı evlerinizde zevkle yapabilirsiniz.

Daire Planı

Toplam Daire : 168
Proje Alani : 4266 m2
Peyzaj Alani : 3100 m2

Lokasyon

Galavia Esenevler Sitesi Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında, TEM bağlantı bağlantı yolu üzerinde yer alıyor.