Kurumsal

HAKKIMIZDA

Hedefi, insana hizmet olan KG İnşaat A.Ş. olarak yaptığımız üretimin bilincinde olarak sektörde 20 yılımızı tamamladık. Konut üretmeyi sadece “taş üstüne taş koymak” olarak algılamadık. Soğuk malzemelerle sıcacık yuvalar yaptık. Sert malzemelerle yumuşacık dokunuşlar sağladık. Her şeyden önemlisi “mutluluğu” “güven”e bağladık. “Başımıza bir kuruluk” yaparken barınma ihtiyacımız olan konutların aynı zamanda kültür ve medeniyetimizin bir unsuru olduğunu hiçbir zaman unutmadık. Ülkemizin konut stokuna sağlam ve sempatik konutlar üretirken estetik ve duyguyu ihmal etmedik. İnsanı içinde yaşadığı konutla yönlendirmek yerine ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermeye çalıştık. Kullanılabilir ve yaşanabilir konutlar ürettik, üretmeye devam ediyoruz.

 

Bunun için KG İNŞAAT A.Ş. tüm çalışmalarında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite sistemini gözetmektedir. KG İNŞAAT A.Ş. sektörde 20 yıldır büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Güçlü finansal yapısı, üstün kaliteli inşaatları, uygun fiyatlı satışları ve pazarlamadaki alternatif ödeme imkanları ile farkını ispatlamıştır.

 

Bizi takip edin…

 

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuz

KG İnşaat A.Ş. yaptığı ve yapacağı güvenli binalarda yeni teknik ve teknolojileri kullanarak yapının ömrünü uzatıcı ve deprem direnci artırıcı yöntemler kullanarak güvenli bir geleceği inşa etmektir.

 

Vizyonumuz

Özgün ve farklı projelerimizle birlikte ağırlıkla Kentsel Dönüşüm projelerinde çalışan KG İnşaat A.Ş. olarak halkımızın “güvenli gelecek” beklentisine en güçlü cevabı vererek sağlam üstyapılı şehirlerin oluşmasına katkı sağlamaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

BAŞARI VE ÇABA

Yaptığımız her işimizde daima başarılı olmayı hedefliyor ve bu doğrultuda gereken her türlü çabayı gösteriyoruz.

BÜTÜNSEL BAKIŞ

İşimizle ilgili olgulara farklı açılardan yaklaşarak medeniyetimizin büyük resmi içindeki fonksiyonumuzu görerek yaptığımız işin önemini biliyoruz.

DAYANIKLILIK
Zor şartlar altında doğru iş yapabilmek için finansal yapımızı ve personel gücümüzü zengin tutarak zihni ve bedensel motivasyonumuzu korur ve çalışma ivmemizi artırırız. Gerektiğinde, alışılmış usuller dışında değişen ihtiyaçlara değişik yaklaşımlar uygulamak üzere esneklik gösteririz.

DETAYLARA ÖNEM VERME

Başarının detaylarda olduğunu bilir, doğru ve güzel olana ulaşmak için gerekli yenilikleri araştırır ve itinayla uygularız.

DÜRÜSTLÜK VE GÜVENİLİRLİK

Verdiğimiz sözleri yerine getirmeye azami gayret gösterir, iş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştiririz.

GELİŞİME VE DEĞİŞİME YATKINLIK

Yozlaşma ile değişim arasındaki farkı iyi bilir, değişime direnmez, değişimi müşteri ve toplum yararına yorumlar ve destekleriz.

HESAP VEREBİLİRLİK
Söylem ve eylemlerimizde sorumlu, taahhütlerimizde tutarlı davranır, mevzuata uygun işler yaparız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru olarak belirler, güçlü finansal yapımız, üstün standartta inşaatlarımız, uygun fiyatlı satışımız ve pazarlamadaki alternatif ödeme imkanlarımız ile Ürünümüzü müşterimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde sunarak müşteri memnuniyetine odaklanırız.

VERİMLİLİK
Yaptığımız her türlü işte verimliliği ve kaliteyi ön planda tutarız.